Concordia Szczecin

Zgłaszanie szkody w towarzystwie Concordia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Concordia działa na polskim rynku już od 1997 roku. Aktualnie na terenie naszej kraju działa 10 oddziałów a usługi pośrednictwa świadczy blisko 2000 agentów. W swojej działalności Concordia skupiła się na stworzeniu oferty ubezpieczeniowej, która posiadałaby sprawny system usuwania szkód.

W ofercie towarzystwa Concordia znaleźć możemy między innymi ubezpieczenia dla rolników, op czyli ubezpieczenia ochrony prawnej oraz polisy ubezpieczeniowe dla firm. Co takiego wyjątkowego jest w ich ofercie? Przed wszystkim główną rolę odgrywa bardzo niska cena, która stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Ich głównymi klientami są małe oraz średnie miasta, przedsiębiorstwa niewielkich rozmiarów, gminy oraz rolnicy.

Udziały rynkowe wśród ubezpieczeń rolniczych należą w 35% do Concordii, a wśród ubezpieczeń ochrony prawnej jest to aż 50%. Dzięki tym wynikom klienci coraz częściej doceniają ich usługi przez co ich pozycja na polskim rynku staje się coraz bardziej solidna.

Pewnym punktem oferty ubezpieczeniowej są także ubezpieczenia majątkowe, które cechuje niska cena. Bezpieczeństwo nas i naszej rodziny jest najważniejsze dlatego też warto wybrać właśnie ten pakiet. Oprócz tego w ofercie znajdziemy także ubezpieczenia mienia, osób oraz polisy komunikacyjne.

Jak uzyskać darmowy pojazd zastępczy?

auta zastępcze

Skontaktuj się z nami a my podstawimy Twój pojazd zastępczy gdzie tylko zechcesz. Zero formalności i brak jakichkolwiek opłat. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej:

 Auto Zastępcze

Adres Ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 570 32 33 34

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes