Generali Szczecin

Zgłoszenie szkody  w Generali

Najdłużej działającą w Polsce agencją ubezpieczeniową jest Generali, od 1996 roku. Jest to także najdłużej działającą agencja na całym rynku światowym, datę ich powstania można podać jako 1837 rok. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że obecnie Generali jest jednym z najsilniejszych graczy na rynku.

Oferta Generali jest kierowana dla osób indywidualnych oraz większych przedsiębiorstw. Ogromnym zainteresowaniem w Polsce cieszą się pakiety Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE), Dom oraz Mieszkanie, Inwestycje, Finanse a także Ubezpieczenia turystyczne. 

Oprócz klientów indywidualnych oferta kierowana jest także do firm, instytucji, szkół, uczelni oraz większych przedsiębiorstw.

Najważniejszy punkt oferty Generali to przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne. Kupując pakiety ubezpieczeniowe możemy kupić je w trybie direct czyli za pośrednictwem Internetu. Ubezpieczyciel przygotował także specjalny kalkulator ubezpieczeń OC, który pozwala nam na samodzielnie obliczenie wysokości składki. Wygoda w dzisiejszych czasach jest najważniejsza, załatwianie formalności bez wychodzenia z domu to ogromne udogodnienie.

W przypadku kolizji drogowej możemy starać się o samochód zastępczy. Wystarczy się z nami skontaktować a my podstawimy pod wskazany przez ciebie adres Twój pojazd zastępczy.

 Auto Zastępcze

ul. Opłotki 2

70-535 Szczecin

tel. 570 32 33 34

Szkodę możesz zgłosić bezpośrednio do ubezpieczyciela. Możesz to zrobić telefonicznie od numerem: (91) 445-86-27, za pomocą formularza kontaktowego na stronie: www.generali.pl. Możliwa jest także tradycyjna forma, można wysłać wszystkie dokumenty na adres pocztowy lub elektroniczny

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote