Gothaer Szczecin

Zgłaszanie szkody w towarzystwie Gothaer

W Polsce działa mnóstwo towarzystw ubezpieczeniowych, jednym z ich jest Gothaer, który zmienił się w 2012 roku z PTU czyli Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń. Nowe logo oraz oferta ma sprawić, że firma zyska solidną pozycję na rynki. Gothaer chce oferować swoim klientom wysoki profesjonalizm usług.

Obecnie towarzystwo ubezpieczeniowe Gothaer oferuje nam szeroki zakres usług ubezpieczeniowych. Wśród dostępnych pakietów znaleźć możemy między innymi ubezpieczeni majątkowe, turystyczne, rolnicze oraz zdrowotne. Jednak głównym punktem oferty są ubezpieczenia komunikacyjne. Ich oferta jest stale rozwijana aby móc świadczyć usługi jak najwyższej jakości, spełniającej oczekiwania wszystkich klientów. Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżnić możemy:

  • Ubezpieczenie PTU Assistance stopnia I, II i III
  • Ubezpieczenie OC i AC dla posiadaczy samochodów osobowych i motocykli
  • Ubezpieczenie NNW dla kierowców
  • Zielona karta dla kierowców
  • Ubezpieczenie motocykli w szerokim zakresie
  • Ubezpieczenie szyb

Warto podkreślić, że pakiet autocasco możemy wybrać w formie podstawowej lub rozbudowanej a także skorzystać z dodatkowych opcji jakie oferuje nam ubezpieczyciel.

Brałeś udział w kolizji drogowej? Zostałeś poszkodowany? Należy ci się samochód zastępczy z polisy sprawcy. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji. Dane masz poniżej:

 Auto Zastępcze

Adres Ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 570 32 33 34

Jeśli nie wiesz jak zgłosić szkodę możesz skontaktować się z nami, pomożemy. Możliwy jest także kontakt za pomocą specjalnego formularza kontaktowego dostępnego na stronie Gothaer. Dostępna jest także forma tradycyjna, możemy wysłać wszystkie niezbędne dokumenty na adres pocztowy:

Gothaer w Szczecinie

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Oddział w Szczecinie

Ul. Kapitańska 3a

71-602 Szczecin

5.00 avg. rating (100% score) - 2 votes