HDI Szczecin

Zgłaszanie szkody komunikacyjnej w HDI

W 2006 roku powstało towarzystwo ubezpieczeniowe HDI Asekuracja, które to powstało na bazie HDI SAMOPOMOC TU S.A i HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ich skrupulatnie przygotowana oferta kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Co warto podkreślić przygotowane pakiety dostępne są także dla wielkich przedsiębiorstw. Co możemy znaleźć w ich ofercie?

  • Ubezpieczenia domu
  • Ubezpieczenia na życie
  • Ubezpieczenie wypadkowe na ternie Polski
  • Ubezpieczenie podróżne/turystyczne/wakacyjne
  • Ubezpieczenie dla rolników (gospodarstwo rolne, sprzęt, zwierzęta)
  • Ubezpieczenia komunikacyjne

Ten ostatni punkt oferty jest wiodącym, przygotowane zostały pakiety dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Osoby indywidualne mogą ubezpieczeń prywatne samochody oraz motocykle. Dla klientów biznesowych możliwe jest ubezpieczenie pojazdów firmowych oraz całych flot.

Musisz pamiętać o tym, że w przypadku zderzenie bądź kolizji drogowej należy Ci się samochód zastępczy z polisy OC sprawcy. Aby starać się o taki pojazd może się z nami skontaktować, pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami. Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe:

 Auto Zastępcze

ul. Opłotki 2

70-535 Szczecin

tel. 570 32 33 34

Jak zgłosić szkodę w HDI?

Istnieje kilka możliwych kanałów komunikacji. Pierwszy z nich to numery telefoniczne: 22 4 99 999 i 80 801 181. Dostępna jest także poczta e-mail oraz formularz zgłaszania szkody na stronie internetowej HDI. Istnieje także opcja tradycyjnej formy kontakt, możemy wysłać wszystkie dokumenty na adres:

Regionalne Centrum Likwidacji Szkód w Szczecinie

Adres: ul. Pomorska 144

70-812 Szczecin

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote