Pojazd zastępczy z OC sprawcy kolizji lub wypadku

Aktualnie obowiązujące prawo pozwala każdemu poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym na wypożyczenie pojazdu zastępczego z polisy sprawcy kolizji. Auto zastępcze jest do naszej dyspozycji do czasu pełnej naprawy naszego pojazdu. Auto może być także użytkowane przez nas do czasu otrzymania zadośćuczynienia jeśli nastąpi szkoda całkowita.

Samochód zastępczy należy się każdemu. Nawet jeśli jest to auto firmowe, w takiej sytuacji także możemy całkowicie za darmo uzyskać pojazd zastępczy. Jeśli jeździsz samochodem prywatnym także możesz starać się o nasz pojazd zastępczy. Wszystko bez jakichkolwiek formalności (tym my się zajmujemy) i w bardzo krótkim czasie.

Bardzo często towarzystwa  ubezpieczeniowe nie chcą wypożyczyć nam pojazdu zastępczego. Dlaczego wprowadzają nas w błąd? Skoro należy się nam pojazd, który finansowany jest z polis OC sprawcy kolizji. Nie daj się już więcej nabić w butelkę. Chcesz darmowy pojazd zastępczy? Masz prawo do samochodu zastępczego, dlaczego by z niego nie skorzystać? Zadzwoń do nas a otrzymasz wszelkie potrzebne informacje.

Jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe przyzna nam pojazd zastępczy sami możemy wybrać wypożyczalnię. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Wypełniamy za każdego klienta wszystkie formalności. Niczym nie trzeba się martwić. Nie warto zdecydować się na wybór auta zastępczego z warsztatu. Takie pojazdy często są w opłakanym stanie. My możemy zaoferować Ci wysokiej klasy samochody, które nie będą różniły się o Twojego pojazdu. Sprawdź koniecznie a przekonasz się, że jeśli brać pojazd zastępczy to tylko od nas.

Jak się z nami skontaktować?

 Auto Zastępcze

ul. Opłotki 2

70-535 Szczecin

tel. 793 20 40 60  lub 91 434 05 20

5.00 avg. rating (100% score) - 2 votes